Фестиваль сім’ї у парку “Знесіння”

З нагоди святкування Міжнародного дня сім’ї, що був встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році та відзначається щорічно 15 травня, у парку Знесіння відбувся тематичний фестиваль.

Управління молоді та спорту та дитячі клуби Львова ініціюють проведення фестивалю сім’ї у форматі активного відпочинку, де львівські родини матимуть можливість не лише відпочити на природі, а й позмагатись, поспілкуватись з іншмими сім’ями, поділитись своїми креативними ідеями та прив’язати дітям любов до здорового способу життя.

Програма була дуже насиченою, як для дітей, так звісно ж і для дорослих.

Мистецькі майстер-класи: фейс-арт, аквагрим; солом’яні ангелики; еко-браслети зі шкіри та гумок; орігамі, паперова пластика, аплікація; лялька-мотанка; вироби з паперу у 3D; народні ігри, співи, забави; танцювальний майстер-клас.

Спортивні локації: волейбол; футбол; спортивні змагання «Тато, мама, я», перетягування линви; армреслінг «Найсильніший тато»; йога для мам з дітьми; метання гранати; мотузкова лазанка; стрільба з лука.

Від ГО «Центр розвитку сім’ї, батьківства та дитини «Тато, мама, я»: майстер-клас з сімейної арт-терапії; майстер-класи по рукоділлю, букети з цукерок, фігурки з надувних кульок, виготовлення заколок; наукові експерименти; музичний марафон; сімейні настільні ігри; квіткова арка для фото.

А ось і коротенький фотозвіт

Наша Facebook група